• sns04
  • sns05
  • sns01 (1)
  • sns02
  • sns03

Платно торби

Краток опис:

· Материјал: чист памук · Модел: различни · Платно: 7 * 7/7 * 7/39 × 22 10 * 10/10 * 10/42 × 24 10/10 * 7/80 × 30 21/2 * 10/50 × 40 итн · Боја: различни · Најдобри: обрабени со достапни рачка / ZIP / врзани јаже / drawstring · долу: overlock + синџир пораби · Фалт: страна / крај · печатење: 1 до 8 бои или цели печатење


детали за производот

Тагови производ

· Материјал: чист памук

· Модел: разновидност

· Платно: 7 * 7/7 * 7/39 × 22

10 * 10/10 * 10/42 × 24

10/10 * 7/80 × 30

21/2 * 10/50 × 40

итн

· Боја: различни

· Најдобри: обрабени со достапни рачка / ZIP / врзани јаже / drawstring

· Долу: overlock + синџир пораби

· Фалт: страна / крај

· Печатење: 1 до 8 бои или цели печатење


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Online Chat !