• sns04
  • sns05
  • sns01 (1)
  • sns02
  • sns03

Градина кеси / покритие / кутија торби

Краток опис:

· Материјал: полипропилен или полиетилен или ПВЦ · Модел: во вид на цевка / L-пораби / H-пораби / U-пораби · ткаенини: каширане да внатре или надвор од опфаќа УВ транспарентен и обоени · Top: опколена / топлина намалување / ладно намалување / drawstring / врзани јаже · Долу: квадрат или кружни · печатење: 1 до 5 бои / 1 до 4 страни


детали за производот

Тагови производ

· Материјал: полипропилен или полиетилен или PVC

· Модел: во вид на цевка / L-пораби / H-пораби / U-пораби

· Ткаенини: каширане да внатре или надвор од капаците

   УВ

транспарентен и боја

· Најдобри: обрабени / топлина намалување / кул намалување / drawstring / врзани јаже  

· Долу: квадрат или кружни

· Печатење: 1 до 5 бои / 1 до 4 страни


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Online Chat !