• sns04
  • sns05
  • sns01 (1)
  • sns02
  • sns03

голема торба

· Материјал: полипропилен / полиетилен

· Модел: U-панел / плоча / изборен круг со збунети

· Ткаенини: каширане

дише и воздушеста

анти-статички

проводен

УВ стабилизација

транспарентен и Обоени

засилување

· Најдобри: отворен / бескорисно / duffle / конус

· Долу: апартман / бескорисно / duffle / конус

· Лагер: Форма Одговара на лагер направени од страна на HDPE, LDPE, LLDPE, HMHD.

· Лифт јамка: 1/2/4/8 ремен

· Шие: обична / синџир / бравата на синџирите со опционален кваси-доказ

· Печатење: повеќе изборни

· Галантерија: заклучување јаже / Velcro затворање / документи торбичка и етикета

· Безбедносен фактор: 5: 1 и 6: 1

· Безбедна работна оптоварување: 100-2000 килограми

WhatsApp Online Chat !