• sns04
  • sns05
  • sns01 (1)
  • sns02
  • sns03

Јута шопинг торба

· Материјал: јута, лен

· Модел: разновидност

· Ткаенина: 100gsm - 350 gsm.

· Боја: различни

· Каширане: внатре или надвор кеси со ЈП или ПВЦ филм.

· Најдобри: обрабени со достапни рачка / ZIP / врзани јаже / drawstring

· Долу: overlock + синџир пораби

· Фалт: страна / крај

· Печатење: 1 до 8 бои или цели печатење

· Галантерија: разновидност

WhatsApp Online Chat !