• sns04
  • sns05
  • sns01 (1)
  • sns02
  • sns03

OPP Ламиниране Bag

· Материјал: полипропилен / полиетилен / БОПП

· Модел: обична / анти-лизга со опционални странични фалтата.

· Ткаенини: БОПП каширане надвор од кеси

микро-перфорација

УВ

транспарентен и обоени ткаенини

· Лагер: HDPE, ПЕНП, LLDPE, EVOH

· Најдобри: cool намалување / обрабено / вентил / намалување на рачката

· Долу: единствен пати / двојно пати / блок

· Печатење: целата боја

· Капацитет на полнење: 5 килограми -100

WhatsApp Online Chat !