• sns04
  • sns05
  • sns01 (1)
  • sns02
  • sns03

OPP каширане кеси

Краток опис:

· Материјал: полипропилен / полиетилен / БОПП · Модел: обична / анти-лизга со опционални странични фалтата. · Ткаенини: БОПП каширане надвор од кеси микро-перфорација УВ транспарентен и обоени ткаенини · Лагер: HDPE, ПЕНП, LLDPE, EVOH · Најдобри: ладно намалување / опколена / вентил / намалување на рачката · Крајна: еден пати / двојно пати / блок · печатење: целата боја · полнење: 5 килограми -100


детали за производот

Тагови производ

· Материјал: полипропилен / полиетилен / БОПП

· Модел: обична / анти-лизга со опционални странични фалтата.

· Ткаенини: БОПП каширане надвор од кеси

микро-перфорација

УВ

транспарентен и обоени ткаенини

· Лагер: HDPE, ПЕНП, LLDPE, EVOH

· Најдобри: cool намалување / обрабено / вентил / намалување на рачката  

· Долу: единствен пати / двојно пати / блок

· Печатење: целата боја

· Транспорт: 5 - 100 килограми


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Online Chat !