• sns04
  • sns05
  • sns01 (1)
  • sns02
  • sns03

ПП ткаени торби

· Материјал: полипропилен / полиетилен

· Модел: обична / нелизгачки

· Ткаенина: каширане кон внатре или надвор од кеси

микро-перфорација

УВ

транспарентен и Обоени

БОПП обложени

· Лагер: HDPE, ПЕНП, LLDPE, EVOH

· Најдобри: топлина намалување / кул намалување / обрабено / вентил / справи / drawstring / врзани јаже

· Долу: единствен пати / двојно пати / блок

· Печатење: повеќе изборни

· Капацитет на полнење: 5 килограми -100

12Следна> >> Страна 1/2
WhatsApp Online Chat !