• sns04
  • sns05
  • sns01 (1)
  • sns02
  • sns03

производи

Ние имаме многу широк асортиман на производи за да им служи на клиентите за различни пакување кеси од стоки на големо да биде парк, транспорт и продажба. Нашите пакување кеси може да носат стока од 5kgs до 2000kgs со многу видови на располагање во различни спецификации во согласност со нивната крајна употреба.
За да биде иста важна компонента дел од нашите производи, ние исто така, обезбеди секојдневно кеси со различни модели за шопинг и турнеја, итн    
Главно материјал за нашите торби се пластични (полипропилен, полиетилен) и памук. Тоа е лесно да се направи со нас да имаат многу широк спектар производи. Ние може да се комбинираат различни п.п. плетени ткаенини и различни памучна крпа за производство на две групи на пакување кеси, една за индустрија, а друг за секојдневна употреба.
На пример, ние сме во состојба да произведе стр ткаенина на речиси сите спецификации и видови. Тогаш ние произведуваме пакување кеси, како на клиент барање за стоки на големо, освен тоа, ние, исто така, процесот на стр ткаенина за пластични кеси се користат во некои супермаркети со соодветна опрема како клиент услов.
Како така, ние речиси може да произведе разни кеси за да се задоволат различните барања на клиентите.
По кеси индустрија и секојдневно кеси, имаме развиена други 
houseware предмети, како што престилки, перење кеси, постелка, итн, кои сега се наоѓа на листата меѓу нашите главни производи.
*
Опсегот на нашиот производ:
А. Торби за пакување индустрија:  Големи торби, ПП / ПЕ ткаени торби, торби ЈП филм, Mesh кеси, хартиени кеси, памук торби, OPP каширане кеси.
B.Packaging Торби за секојдневна употреба:    ПП торби, памук торби, платно торби, торби Оксфорд, јута торби, кулер кеси, Градина торби, хартиена кеса.
C. Housewares:  престилка, Ракавици, постелнина, перална торби, торби pillowcase, долна облека торби, итн
Д Рударство истражување:   хартија белешка книга, портокал РК дупка приклучоци, пластична кеса со патент, Пластични блок, алуминиум Perma таг, Пин маркер, испитување сито, Основни лента galv., Calico торба, Veggie сито, пластични вратоврска, ремен куфер, ракавици, мапирање јакна, Крафт хартиена кеса, шапка.

    WhatsApp Online Chat !