• sns04
  • sns05
  • sns01 (1)
  • sns02
  • sns03

platformë

kalata tona janë përdorur në familje, restorante, bare, tavernë, kafene, disa janë përdorur në kimi dhe të ndërtimit, thertoreve, etj

Materiali: pambuk, poliestër pambuku përzier, poliestër, gome, PU.

Model: Pantallona të gjera, bib, përparëse,

Pëlhurë: plain leckë, twill, xhins, pëlhurë jo të endura, pëlhurë Oxford, canvas, gome, PU.

Ngjyrë:

Ngjyrosje, zbardhues, tekstile-shtypje.

Shtypjen mëndafshi shtypjen ekran, shtypjen transferimin e ngrohjes, ngrohje lartësim ,,

qëndisje

Accessories: ndryshme

WhatsApp Online Chat !