• sns04
  • sns05
  • sns01 (1)
  • sns02
  • sns03

frigorifer qese

· Material: polypropylene / / poliestër PET / PVC / PE

· Model: shumëllojshmëri

· Pëlhurë: 50 gsm - 300gsm

· Shtresë: varaku alumini ose PET / pambuk izoluar / pëlhurë e ndryshme ose film ose

nonwoven, etj

· Ngjyra: të ndryshme

· Top: rrethuar me dispozicion të trajtojë / drawstring / e lidhur litar / Zip / prerje vdesin / etj

· Bottom: sewn me overlock ose zinxhir të thjeshtë / bllok

· Fortesë dhe dele janë në dispozicion

· Sewing ose tejzanor

· Printimi: 1 deri në 8 ngjyra ose ngjyra të plotë / 1 anët apo 2 anët

· Accessories: shumëllojshmëri

WhatsApp Online Chat !