• sns04
  • sns05
  • sns01 (1)
  • sns02
  • sns03
çanta PËRDITSHME

çanta PËRDITSHME

Çantat tona të përditshme përfshijnë: qese plastike PP, qese pambuku, qese kanavacë, çanta Oxford, çanta jute, qese frigorifer, çanta Kopshti, qese letre pazar. Këto çanta janë një nga gjërat që ju duhet të kryejë kur ju shkoni jashtë, luajnë apo dyqan, sidomos kur ju shkoni në supermarkete, qendrat tregtare, dyqanet e veshjeve, dyqane, dyqane ushqimore, dyqane komoditet. Tjera disa çanta furnizimin janë përdorur për të dal gjërat drejtpërdrejt, të tilla si ushqim të shpejtë, prodhim xhami, qeramika, takëm, enë gatimi, veshje dhe këpucë, etj, dhe çanta tona kopsht dhe rroba mbuluar, këto çanta mund të ndihmojë të pastruar rrëmujë në shtëpi dhe kopsht. Me pak fjalë, të gjitha çantat ju nevojitet në jetën tuaj mund të jetë kusht për ju.

PRODUKTET Shitje të nxehtë

WhatsApp Online Chat !