• sns04
  • sns05
  • sns01 (1)
  • sns02
  • sns03

çanta Garden / mbuluar / çanta kuti

Përshkrim i shkurtër:

· Materiali: polypropylene ose polietileni apo PVC · Model: tuba / L-sewn / H-sewn / U-sewn · pëlhurë: petëzim për brenda ose jashtë mbulon UV transparente dhe me ngjyrë · Top: rrethuar / ngrohjes prerë / prerë ftohtë / drawstring / litar i lidhur · Bottom: katrore ose rrethore · Print: 1 deri në 5 ngjyra / 1 deri në 4 anët


Detail Product

Produkt Tags

· Material: polipropilen ose polietilen ose PVC

· Model: tubular / L-ngjitura / H-ngjitura / U-ngjitura

· Pëlhurë: petëzim për brenda ose jashtë mbulon

   UV

transparent dhe me ngjyrë

· Top: rrethuar / cut ngrohjes / ftohtë cut / drawstring / litar i lidhur  

· Bottom: katrore ose rrethore

· Print: 1 deri në 5 ngjyra / 1 deri në 4 anët


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !