• sns04
  • sns05
  • sns01 (1)
  • sns02
  • sns03

rrjetë qese

· Material: polypropylene ose polyethylene

· Model: tubular / L-ngjitura / H-ngjitura

· Pëlhurë: thurur net, net stampuara me madhësi të ndryshme dhe densiteti

· Ngjyra: të ndryshme

· Top: rrethuar me trajton opsionale / litar i lidhur / drawstring

· Bottom: vetme / dyfishtë të dyfishtë

· Etiketë në dispozicion me të shumta fakultative.

· Load: 0.5kg -50kg

WhatsApp Online Chat !