• sns04
  • sns05
  • sns01 (1)
  • sns02
  • sns03

qese opp petëzim

Përshkrim i shkurtër:

· Materiali: polypropylene / polietileni / Bopp · Modeli: plain / anti-shqip me fortesë anë opsionale. · Pëlhurë: Bopp petëzim jashtë çanta mikro-vrimë UV transparent dhe me ngjyrë të endura pëlhurë · Liner: HDPE, LDPE, LLDPE, EVOH · Top: cut ftohtë / rrethuar / valve / prerë të trajtojë · Bottom: vetëm fish / fish dyfishtë / bllok · Printimi: tërë ngjyra · Load: 5 -100 kgs


Detail Product

Produkt Tags

· Material: polypropylene / polietileni / Bopp

· Model: plain / anti-shqip me fortesë anë opsionale.

· Pëlhurë: petëzim Bopp jashtë çanta

mikro-shpim

UV

pëlhurë transparente dhe me ngjyrë të endura

· Liner: HDPE, LDPE, LLDPE, EVOH

· Top: cut ftohtë / rrethuar / valve / cut trajtojë  

· Bottom: fish vetme / dyfishtë të dyfishtë / bllok

· Printimi: tërë ngjyra

· Load: 5 - 100 kg


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !