• sns04
  • sns05
  • sns01 (1)
  • sns02
  • sns03

PP Woven çanta

· Material: polypropylene / polietileni

· Model: plain / anti-shqip

· Pëlhurë: petëzim për brenda ose jashtë qese

mikro-shpim

UV

transparent dhe me ngjyrë

Bopp veshura

· Liner: HDPE, LDPE, LLDPE, EVOH

· Top: cut ngrohjes / cut ftohtë / rrethuar / valve / trajtojë / drawstring / litar i lidhur

· Bottom: fish vetme / dyfishtë të dyfishtë / bllok

· Printimi: multiple optional

· Load: 5 -100 kg

WhatsApp Online Chat !