• sns04
  • sns05
  • sns01 (1)
  • sns02
  • sns03

Produkte

Ne kemi gamë shumë të gjerë të produkteve për të shërbyer klientit për çanta të ndryshme të paketimit nga mallrat pjesa më e madhe të jetë aksioneve, transportin dhe shitjen. Çantat tona paketimit mund të bartin mallra nga 5kgs deri në 2000kgs me shumë lloje në dispozicion në specifika të ndryshme sipas përdorimit të tyre final.
Për të qenë në të njëjtën pjesë të rëndësishme përbërëse të produkteve tona, ne gjithashtu të sigurojë çanta përditshme me modele të ndryshme për pazar dhe turne, etj    
Kryesisht material bërë për çantat tona janë plastike (polypropylene, polietileni) dhe pambuku. Është e lehtë për të na bëjnë të kemi gamë shumë të gjerë të prodhuar. Ne mund të kombinojnë PP Woven pëlhurë të ndryshme dhe rroba të ndryshme pambuku për prodhimin e dy grupe të qese paketimi, një për industrinë dhe një tjetër për përdorim të përditshëm.
Për shembull, ne jemi në gjendje për të prodhuar pëlhurë PP e pothuajse të gjitha specifikat dhe lloje. Atëherë ne prodhimin e çanta paketimit si për konsumator 'kërkesës për mallra pjesa më e madhe, për më tepër, ne gjithashtu procesin e PP pëlhurë në qese plastike të përdorura në supermarkete me disa pajisje të përshtatshme si konsumator "kërkesë.
Si kështu, ne pothuajse mund të prodhojnë çanta të ndryshme për të përmbushur 'kërkesat e ndryshme të konsumatorëve.
Pas çanta e industrisë dhe qese e përditshme, ne kemi zhvilluar tjerë 
artikuj houseware, të tilla si kalata, çanta lavanderi, beddings, etj të cilat janë të listuara tani në mesin e produkteve tona më të mëdha.
*
Gama e tonë të produktit:
A. paketimit çanta për industri:  çanta të mëdha, PP / PE endura çanta, qese film PE, Mesh çanta, qese letre, çanta pambuku, qese OPP petëzim.
B.Packaging Çanta për përdorim të përditshëm:    qese plastike PP, qese pambuku, qese kanavacë, çanta Oxford, çanta jute, çantat frigorifer, çanta Kopshti, Paper qese shopping.
C. Housewares:  platformës, Doreza, në shtrat, çanta lavanderi, çanta pillowcase, çanta të brendshme, etj
D. Minierave eksplorimin:   libër Paper note, priza Orange RC vrimë, qese plastike me zinxhir, bllok plastike, alumini perma Tag, Pin shënues, Test sitë, Core galv tabaka., qese Calico, Veggie sitë, kravatë plastike, rrip valixhe, Doreza, xhaketë mapping, Kraft qese letre, hat dielli.

    WhatsApp Online Chat !