• sns04
  • sns05
  • sns01 (1)
  • sns02
  • sns03

НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ

Industry bag &nbsp &nbsp | &nbsp &nbsp Daily bag &nbsp &nbsp| &nbsp&nbsp House ware &nbsp&nbsp |&nbsp &nbsp Mining exploration

НАШАТА КОМПАНИЈА

Хебеј пакување копродукции, Ltd е еден професионален снабдувач на различни пакување кеси во Хебеј провинција на Кина и еден од најголемите дистрибутери во северниот дел на Кина за разни кеси, вклучувајќи индустриски пакување кеси за индустријата, земјоделството, градежништвото, и минерални производи за пакување стоки на големо и дневни пакување кеси за супермаркети, бакалите и wineshops да се спакуваат она што сакате на купувачите.

  • дома ---- за-нас

Нашето искуство и посветеност ефективно ни помогна да се воспостави пријателски односи со клиенти од различни земји и области.

Имаме вредни и обединета кадар, евтини материјали, како и парична казна за производство и обработка на фабрики работат заедно. Значи ние сме добро подготвени да ги исполнуваат сите можни вашите барања за производот.

Ние ќе го отплати вашата доверба со љубезно соработка, високо квалитетни производи, конкурентни цени и целосна угостителски услуги.

Нашата компанија е во Shijiazhuang град на провинцијата Хебеј во Кина. Хебеј е провинција во близина на средината на запад на северниот дел на Кина и Shijiazhuang е нејзиниот главен град. Ние сме околу 400 километри од Пекинг (главниот град на НР Кина), 1200 километри од Шангај (најголем град во Кина), и 400 километри од Тијанџин (пристанишен град во северниот дел на Кина). Поголемиот дел од нашите фабрики се во близина на овој град.

Добредојдовте на тука, добредојде да ја посетите нашата канцеларија и фабрики, добредојде!

Прочитај повеќе

нашата услуга

Идејата на нашата услуга е дизајн, квалитет на изработка, 24hours ПОДДРШКА. Акумулираното искуство, професионален кадар и висока ефикасност се основа и гаранција за нашата целосна угостителски услуги.

  • дома ---- услужно

ДИЗАЈН

Ние можеме да дизајнираме кеси во согласност со барањата и користење на животната средина на клиентите, како и некои одредени цели.

КВАЛИТЕТ НА ОДЛУКИ

Стандардот за квалитет - Врз основа на нашите акумулирано искуство и постојано повеќе развиени продуктивноста, може да се произведуваат кеси од речиси сите стандарди за квалитет како ASTM, ISO и ОН, итн,

Прочитај повеќе

Топло-продажба на производи

WhatsApp Online Chat !