• sns04
  • sns05
  • sns01 (1)
  • sns02
  • sns03

за нас

Хебеј пакување копродукции, Ltd е еден професионален снабдувач на различни пакување кеси во Хебеј провинција на Кина и еден од најголемите дистрибутери во северниот дел на Кина за разни кеси, вклучувајќи индустриски пакување кеси за индустријата, земјоделството, градежништвото, и минерални производи за пакување стоки на големо и дневни пакување кеси за супермаркети, бакалите и wineshops да се спакуваат она што сакате на купувачите.

Нашето искуство и посветеност ефективно ни помогна да се воспостави пријателски односи со клиенти од различни земји и области.

Имаме вредни и обединета кадар, евтини материјали, како и парична казна за производство и обработка на фабрики работат заедно. Значи ние сме добро подготвени да ги исполнуваат сите можни вашите барања за производот.

Ние ќе го отплати вашата доверба со љубезно соработка, високо квалитетни производи, конкурентни цени и целосна угостителски услуги.

Нашата компанија е во Shijiazhuang град на провинцијата Хебеј во Кина. Хебеј е провинција во близина на средината на запад на северниот дел на Кина и Shijiazhuang е нејзиниот главен град. Ние сме околу 400 километри од Пекинг (главниот град на НР Кина), 1200 километри од Шангај (најголем град во Кина), и 400 километри од Тијанџин (пристанишен град во северниот дел на Кина). Поголемиот дел од нашите фабрики се во близина на овој град.

 

Добредојдовте на тука, добредојде да ја посетите нашата канцеларија и фабрики, добредојде!

Искрено твој!

Г-дин Xie Ли / генерален менаџер

Тел. Бр .: + 86-311-8788 7780; Факс .: + 86-311-8788 7785

Е-пошта: info@hebei-packaging.com

Адреса: No.199, Ксинхуа патот, Shijiazhuang, Хебеј, Кина.   

Поштенски код: 050000 

хартија шопинг торба

WhatsApp Online Chat !