• sns04
  • sns05
  • sns01 (1)
  • sns02
  • sns03

PRODUKTET TONA

Industry bag &nbsp &nbsp | &nbsp &nbsp Daily bag &nbsp &nbsp| &nbsp&nbsp House ware &nbsp&nbsp |&nbsp &nbsp Mining exploration

KOMPANIA JONE

Hebei Packaging Co, Ltd, është një furnizues profesionale të çanta të ndryshme të paketimit në provincën Hebei të Kinës dhe një nga shpërndarësit më të mëdha në veri të Kinës për çanta të ndryshme, duke përfshirë edhe çanta industriale paketimit për industrinë, bujqësinë, ndërtimin, dhe produkt mineral të dal mallrave pjesa më e madhe dhe çanta përditshme paketimin për supermarkete, grocers, dhe wineshops të dal se çfarë blerësit duan.

  • home ---- rreth-us

Përvoja jonë dhe përkushtimi kanë ndihmuar në mënyrë efektive na krijojnë marrëdhënie miqësore të biznesit me klientët nga vende të ndryshme dhe rrethe.

Ne kemi staf të zellshëm dhe të bashkuar, materiale të lirë, dhe gjobë prodhimin dhe përpunimin e fabrika duke punuar së bashku. Pra, ne jemi të përgatitur mirë për të përmbushur ndonjë nga kërkesat tuaja të mundshme për produktin.

Ne do të paguaj besimin tuaj me bashkëpunim me mirësi, produkte me cilësi të lartë, çmimet konkurruese dhe shërbim të plotë hotelierike.

Kompania jonë është në Shijiazhuang City e Provinca Hebei në Kinë. Hebei është një krahinë afër mesit perëndim të veri të Kinës dhe Shijiazhuang është kryeqyteti i saj. Ne jemi rreth 400 kilometra larg nga Pekini (kryeqytet i PRC), 1200 kilometra nga Shangai (qyteti më i madh në Kinë), dhe 400 kilometra nga Tianjin (një qytet port në veri të Kinës). Shumica e fabrikave tona janë të afërt me këtë qytet.

Mirë se vini në këtu, të mirëpritur për të vizituar zyrën tonë dhe fabrika, Mirë se vini!

Lexo më shumë

Shërbimi ynë

Ideja e shërbimit tonë është DESIGN, CILESI VENDIMEVE, 24hours SUPPORT. përvoja e akumuluar, stafin profesional dhe efikasitet të lartë janë themeli dhe garantimi i shërbimit tonë të plotë hotelierike.

  • home ---- SHËRBIMI

DESIGN

Ne mund te percaktoje çanta sipas kërkesës dhe përdorimit mjedisin e konsumatorit, si dhe disa qëllime të veçanta.

CILËSISË VENDIMEVE

Quality Standard - Bazuar në përvojën tonë të grumbulluar vazhdimisht dhe produktivitetit të zhvilluar gjithnjë e më shumë, ne mund të prodhojë çanta e pothuajse të gjitha standardet e cilësisë si ASTM, ISO, dhe OKB-së, etj,

Lexo më shumë

Produktet Hot-shitje

WhatsApp Online Chat !