• sns04
  • sns05
  • sns01 (1)
  • sns02
  • sns03

Rreth nesh

Hebei Packaging Co, Ltd , është një furnizues profesionale të çanta të ndryshme të paketimit në provincën Hebei të Kinës dhe një nga shpërndarësit më të mëdha në veri të Kinës për çanta të ndryshme, duke përfshirë edhe çanta industriale paketimit për industrinë, bujqësinë, ndërtimin, dhe produkt mineral të dal mallrave pjesa më e madhe dhe çanta përditshme paketimin për supermarkete, grocers, dhe wineshops të dal se çfarë blerësit duan.

Përvoja jonë dhe përkushtimi kanë ndihmuar në mënyrë efektive na krijojnë marrëdhënie miqësore të biznesit me klientët nga vende të ndryshme dhe rrethe.

Ne kemi staf të zellshëm dhe të bashkuar, materiale të lirë, dhe gjobë prodhimin dhe përpunimin e fabrika duke punuar së bashku. Pra, ne jemi të përgatitur mirë për të përmbushur ndonjë nga kërkesat tuaja të mundshme për produktin.

Ne do të paguaj besimin tuaj me bashkëpunim me mirësi, produkte me cilësi të lartë, çmimet konkurruese dhe shërbim të plotë hotelierike.

Kompania jonë është në Shijiazhuang City e Provinca Hebei në Kinë. Hebei është një krahinë afër mesit perëndim të veri të Kinës dhe Shijiazhuang është kryeqyteti i saj. Ne jemi rreth 400 kilometra larg nga Pekini (kryeqytet i PRC), 1200 kilometra nga Shangai (qyteti më i madh në Kinë), dhe 400 kilometra nga Tianjin (një qytet port në veri të Kinës). Shumica e fabrikave tona janë të afërt me këtë qytet.

 

Mirë se vini në këtu, të mirëpritur për të vizituar zyrën tonë dhe fabrika, Mirë se vini!

Juaji me të vërtetë!

Z. Xie Li / menaxheri i përgjithshëm

Tel. No .: + 86-311-8788 7780; Fax No .: + 86-311-8788 7785

E-mail: info@hebei-packaging.com

Adresa: No.199, Xinhua Road, Shijiazhuang, Hebei, China.   

Kodi Postar: 050000 

letër-pazar-qese

WhatsApp Online Chat !