• sns04
  • sns05
  • sns01 (1)
  • sns02
  • sns03

Garden Cover Bag

· Material: polipropilen ose polietilen ose PVC

· Model: tubular / L-ngjitura / H-ngjitura / U-ngjitura

· Pëlhurë: petëzim për brenda ose jashtë mbulon

UV

transparent dhe me ngjyrë

· Top: rrethuar / cut ngrohjes / ftohtë cut / drawstring / litar i lidhur

· Bottom: katrore ose rrethore

· Print: 1 deri në 5 ngjyra / 1 deri në 4 anët

WhatsApp Online Chat !