• sns04
  • sns05
  • sns01 (1)
  • sns02
  • sns03

Oxford qese

· Materiali: 100% Poliester

· Model: shumëllojshmëri

· Metrazhe: 210D, 420D, 600D, 1000D, 1200D, etj

· Coating:: PVC, PU, ​​PA, gjigand

· Ngjyra: të ndryshme

· Top: rrethuar me vdesin prerë / trajtojë / drawstring / ngurtë grip / zip, etj

· Poshtme: ngjitura me overlock ose zinxhir ngjitura / bllok

· Fortesë dhe dele: në dispozicion

· Printimi: 1 deri në 8 ngjyra apo me ngjyra të tërë / 1 krah ose 2 anët me metoda të ndryshme e pëlqen transferimin e nxehtësisë, silkscreen, kompensuar, etj

· Accessories: shumëllojshmëri

WhatsApp Online Chat !